Hrací automaty online: 5 tipů na zajímavé hry

Hrací automaty jsou v poslední době stále velmi oblíbené. Nemusí se přitom jednat o klasický hazard, kdy jde člověk do herny a stráví u některého z modelů velmi dlouhou dobu. K dispozici jsou i v online podobě. Na mnohých stránkách si je lze vyzkoušet klidně i zdarma. Nehrozí tak, že byste zbytečně prohráli horentní sumy. V následujících řádcích nabídneme 5 tipů na nejznámější tituly, které stojí minimálně za vyzkoušení.

1. Sizzling Hot Deluxe

Jedná se o remaky klasiky s pěti liniemi. Výher je hned několik, přičemž užít si budete moci známých obrázků ovoce, hvězd a sedmiček. Mimo těchto tradičních symbolů je k dispozici ohnivý bonus. O zábavu budete mít zkrátka postaráno.

2. Avalon II.

Znáte rytíře kulatého stolu? Tradiční příběh rytířů už léta poutá pozornost veřejnosti a logicky se tato tematika dostala i k herním automatům. Důkazem budiž hra Avalon II. Pětiválcový automat od Microgaming nabídne mystickou atmosféru a spousty výher.

3. Tiki Wonders

Tíhnete-li spíše ke kultuře domorodých kmenů v pralese, je právě pro vás stvořen automat Tiki Wonders. Obrázky spojené s divokou přírodou vám budou odměnou za vaši volbu. Automat obsahuje celkem 30 linií a 5 válců.

4. Gonzo´s Quest

Tento hrací automat nabídne celkem 20 výherních linií v 5 válcích. Hlavní tematikou celé hry je historická postava Gonzala Pizzara. Známý objevitel toužil najít mýty opředené zlato starých civilizací. Vy se nemusíte nutně vydávat do Jižní Ameriky, ale postačí vám jen počítač, na němž si lze automaty do gier zahrát.

5. Under the Sea

Naším posledním tipem je hrací automat s tematikou podmořského světa. Pokud milujete faunu a flóru pod mořskou hladinou, není co řešit. Krásné ryby, mušle s perlou anebo jiní podmořští živočichové vypadají perfektně. Nudit se rozhodně nebudete. Vyhrát lze v 30 liniích na 5 válcích.

Nejnovější tikety