Dokonalé zážitky na dosah

Blíží se narozeniny Vašeho partnera a ráda byste mu připravila romantické překvapení? Tento let balónem www.firmanazazitky.cz/lety-balonem/ může toto očekávání o narozeninovém dárku pro Vašeho milého s nadhledem splnit.

Romantika ve výškách oblak

Let balónem poskytuje jedinečnou příležitost, jak si vychutnat svět z ptačí perspektivy, a přitom společně strávit nezapomenutelné chvíle. Sebou si po takovémto dokonalém zážitku odnesete celou řadu nevšedních vzpomínek. Letem v balónu můžete oslavit narozeniny, výročí svatby i svátek jednoho z nás. V neposlední řadě se let balónem může stát příjemným zpestřením dlouhých chvílí o letošních letních prázdninách. Během vyhlídkového letu horkovzdušným balónem se odpoutáte od každodenních starostí a hodíte za hlavu veškerou nudu. Nechejte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům nad krásami České republiky. Jen na Vás bude záležet, kam se podíváte tentokrát. Od března do října můžete vybírat lety nad vícero lokalitami.

Jízda ve Ferrari = splněný chlapecký sen

Máte-li doma vášnivého řidiče, pak mu nefalšovanou radost učiníte jízdou ve Ferrari 488 Spider. Mnohým z řidičů vykouzlí už jen pouhopouhé slůvko „Ferrari“ úsměv na rtech a samotná jízda v tomto silném sportovním voze pro ně bude splněním dávného chlapeckého snu. Dárky od Firmy na zážitky se snaží udělat radost každému, kdo chce něco netradičního. Ne jinak tomu je i u tohoto zážitku. Ferrari patří k jednomu z nejrychlejších kabrioletů světa. Okouzlí Vás nejen svými technickými vlastnostmi, ale také jedinečným designem. Uznejte sami, které jiné auto umí z rychlosti nula zrychlit za pouhé tři vteřiny na stovku. Projížďka ve vozidle, které se může pochlubit 670 italskými plnokrevníky, zkrátka stojí za to.