Kde oslavit výročí svatby?

Blíží se výročí Vaší svatby a ráda byste v tento den potěšila manžela milým dárkem? Darujte mu jako poděkování za společná léta zážitek, na který budete ještě dlouho rádi vzpomínat. S výběrem dárku pro muže Vám pomůže internetový zábavní portál Firmy na zážitky.

Jak oslavit výročí?

Společně si tak můžete dopřát luxusní večeři připravenou těmi nejlepšími kuchaři například v indické restauraci v Zátiší. Naskytne se vám tak oběma po delší době možnost užít si jeden druhého a moci si popovídat o všem, co vám právě leží na srdci. Rovněž budete moci zavzpomínat na společné romantické chvíle před oltářem nebo třeba na vaše první seznámení. Zároveň si však pochutnáte také na skutečných delikatesách indické kuchyně. Pražská restaurace V Zátiší patří k vyhlášeným restauracím. Jako jediná se umístila hned patnáctkrát v Mauerově výběru TOP deseti restaurací. Indické pochoutky zde připravuje šéfkuchař Mahavir Kanswai ve speciální peci zvané tandoor. Na talíři Vám přinese tradiční indická jídla připravená z jehněčího i kuřecího masa. V opomnění nezůstávají ani ryby a různě upravená zelenina. Oblíbené jsou mezi páry také wellness zážitky či výlet motorových člunem po Lipně. Další tipy najdete zde www.firmanazazitky.cz/.

Buďte originální a nechejte výběr zážitku na Vašem partnerovi

Výběr zážitku můžete nechat také na Vaší drahé polovičce a věnovat jako překvapení univerzální dárkový poukaz. Vouchery se pohybují v různé cenové relaci a je možné je využít na jakýkoliv zážitek. Výběr ovšem můžete specifikovat tím, že darujete dárkové poukazy na určitý typ zážitku. Můžete se tak jednat o voucher na gurmánské, adrenalinové nebo třeba wellness zážitky. Univerzální poukaz je plný vzrušujících chvil, které stojí za to alespoň jednou prožít.